HAKKIMIZDA

1984 yılında Balkan Makina olarak İzmir/Türkiye’de Makina İmalat Sanayi Sektöründe Makina yedek parçaları (dalgıç pompa, özürlü sandalyesi, tartı aletleri, ambalaj makinaları bağlantı elemanları, kamalar, motor gövde flanşları, çekvalf parçaları vb.) ve Otomotiv Yan Sanayi sektöründe otomotiv yedek parçaları (fren sistemi, tarım makinaları, traktör bağlantı elemanları, kaliper fren sistemi mekanizması, jant bijon ve somunları, pnömatik fren sistemi rakorları, yataklama burçları vb.) üretmeye başlayan firmamız 1996 yılından itibaren Rumeli Makina olarak faaliylerine devam etmektedir. Bugün 800 m2 kapalı alanda 24 çalışan personel ve ISO 9001 Kaliteli Yönetim Sistemi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirket Politikamız

– 30 yılı aşkın talaşlı imalat konusundaki tecrübemizi çağın gerektirdiği teknolojiyle birleştirerek, sektörün önde gelen firmalarına yan sanayi tedariğini kaliteli bir şekilde sağlamaktadır.
– Aynı zamanda kaliteli bir hizmetin nitelikli elemanla sağlanabileceğini düşünen firmamız, şirket çalışanlarının eğitim ve gelişimlerine de önem verip bu alandaki çalışmalarını sürdürmektedir.

Hedeflerimiz

– 2018 yılında 3 boyutlu ölçüm cihazı alarak kalite ekipmanlarını geliştirmek.
– ISO 16949 belgesi çalışmalarını 2019 yılında sonlandırıp belgeyi almak.
– Türkiye’nin önde gelen firmalarının talaşlı imalat ihtiyaçlarını karşılayarak, firmaların büyümesine yardımcı olup paralel olarak kendimizi geliştirmek.
– 2020 yılında kendi fabrikamıza geçiş.
– Her yıl ciroda minimum %25 artış.